Erline Auto

Super liela iespēja, ka jūs vēl nezinat par Erline, jo tas atrodas Tukumā, bet Jūs atrodaties Rīgā, tomēr es ļoti iesaku apmeklēt šo auto placi. Protams paņemiet pietiekami daudz naudas, jo mašīnas te ir augstas kvalitātes. Pārbaudītas un drošas, kā arī lētākas par tirgus cenām.

erline auto

Edmunds no Er line auto fokusējas uz Audi biznesa klases mašīnām, bet Jūs varat pasūtīt arī citas markas un klasi. Viņš adaptējas klientu vēlmēm.

Tukums ir neliela pilsēta, tomēr tur ir viss, ko cilvēks varētu velēties, pie tam vairāki plači, kur nopirkt mašīnu. Daudzi sadarbojas ar Mogo, kā arī Edmunds ar savu Er Line Auto. Braucot no Rīgas, placis iespējams atrast netālu no Tukuma sākuma. Es personīgi domāju pasūtīt pie Edmunda Porsche Cayenne, ja viņš ar tādu marku nodarbojas.

ER LINE auto brends būtu jāapraksta, ka tas nodrošina kvalitāti un iespējas manevrēt, gan izvēlē, gan cenā. Mans draugs bija nopircis Porsche Cayenne 2006 gada, veco modeli un bija ļoti laimīgs. Nomainīja to pret 7. klases BMW, jo tas bija foršāks auto, bet vienīgais daudz tērēja degvielā. Tomēr beigās paņēma BMW 320, kas ir ekonomisks un ātrs, kā arī remontā ne tik prasīgs, bet kopumā super auto!

Tukumā var atrast dažādas mašīnas no ER Line auto:

  • Biznesa klases Audi, Volkswagen, BMW, Volvo, Jaguar, Porsche
  • Ekonomiskās klases Audi un Volkswagen
  • Luksusa klases Porsche un Jaguar

Iespējas, kas ir tikai ER line auto placim:

Visu var sarunāt, pamatojoties uz budžeta. Tomēr jāatceras, ka visi grib nopelnīt naudu, tāpēc labāk ir pirkt pie ERline, jo tad var but drošs, ka automašīna no Tukuma būs laba, bet salīdzinot ar Rīgu, kur katra mašīna ir 3 reizes sliktāka nekā to tirgo. Tāpēc, ja izvēlas mašīnu, dodies pie nopietna un godīga cilvēka.

ERlineauto ir veiksmes stāsts:

Kopš ER line darbojas, tas kļuvis par vietējo veiksmes stāstu un biznesu, kas Edmundam pa vairākiem gadiem ir palīdzejis augt un biznesam attīstīties. Ideja par tādu smagu darbu un augļiem vienmēr ir perfekta, par filosofiski izsakoties, šis placis Erline auto ir veiksmīgs, jo atbalsta klientus un palīdz nekā to dara citi, kas spiež uz pārdošanu. Piemēram, mans draugs pārdeva Mercedes pa 2500 EUR, kura vērtība ir 5000 EUR, autoplača īpašnieks to ielika pārdoties pa 4000 EUR un pārdeva. Tad atkal cits pircējs to ielika pa 5000 EUR un laikam arī pārdeva, skatoties uz sludinājumu. Tas ir ļoti smieklīgi, jo Tukumā tā nekad nenotiek.

Kur dabūt naudu mašīnai:

  • Nopelni
  • Laimē
  • Aizņemies
  • Mogo.lv varbūt? Nav labākais variants.
  • Kriptovalūtu investīcijas – iespējams labākais veids lai desmitkāršotu savu naudu pa mēnesi.

Tas viss ir skaidri zināms, ka nauda neaug kokos, bet gan tiek printēta, visa šī ilūzija, tad jau labāk to tērēt materiālās lietās kā auto no ERLINE, jo tas tomēr būs patīkami, nevis izmest uz miskatēm, ko tirgo Rīgā. Es zinu, ka daudzi iespējams nepiekrīt, bet tāda ir mana pieredze ar auto tirdzniecību. Es uzticos tikai cilvēkiem, kas stāv aiz firmas, nevis tiem, kas tikai mēģina notirgot dārgāk.